MALTEPE 2.EL EŞYA ALIM- SATIMI

MALTEPE 2.EL EŞYA ALIM- SATIMI

İkinci el eşya alım satımı çok uzun zamandan beri tercih edilen bir tutku haline gelmiştir. Beyaz eşyalar, elektrik ve elektronik eşyalar, antika eşyalar, ofis mobilyaları, koltuk, sandalye gibi pek çok ürün Maltepe 2.el eşya alım- satım mağazamızda bulmak mümkündür. Geçmişten günümüze pek çok eşya antika olarak kullanılmakta veyahut 2.el alım-satım olarak satılmaktadır. Hal böyle olunca kimimiz az kullandığımız ürünleri veya hasarı olmayan ve kullanılır bir vaziyette olan eşyalarını 2.el eşya alım-satım yerlerine bırakıp satmaktadır. Anadolu yakasının en bilinen ve yıllarca bir çok çalışanını içinde barındıran Maltepe 2. El eşya alım- satım mağazamız her zaman daha iyi olabilmek için gece- gündüz demeden sizin için çalışmaktadır. Maltepe 2.el alım-satım firmamız olarak yıllardır bu işi yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz diyerek çalışıp siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapıyoruz.

NEDEN 2. EL BEYAZ EŞYA ALINABİLİR?


2.el beyaz eşya neden alınabilir.2. el eşyalar hem sıfır eşyalara göre daha uygun fiyatlı hem de çok az kullanılmış olmasına karşın kullanışlı olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 2.el eşya almak kimisi için daha mantıklı ve daha hesaplı bir fiyatta olduğu için artık hemen hemen herkes eşyalarını2. El olarak almaktadır. Çeşit çeşit ürünün bulunduğu, istediğiniz her ürünün kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencilerinin, bekâr yaşayanlar için 2.el eşyalar artık biçilmiş kaftan misalidir.

2.EL EŞYA ALMADAN ÖNCE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Öncelikli olarak alacağınız ürünü test edin. Hasarı yok gibi dursa bile sonradan belki bir şey çıkabilir önceden test edip yani bakıp alırsanız bu sizin içinde oldukça faydalı olacaktır. Klima, beyaz eşya, mobilya ,fırın gibi pek çok ürününüzü almadan önce hasarı olup olmadığını kontrol edebilir sonradan çıkabilecek problemleri önleyebilirisiniz. Ayrıca bu ürünleri kontrol etmek sadece 2.el eşya alım-satım yaparken değil, sıfır bir ürünü alırken de kontrol yapımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çünkü her ne kadar sıfır bir ürün olsa bile herhangi bir durumla karşılaşabilirsiniz. 2.el eşya alacaksanız ve ahşap ürünleri çok seviyorsanız, her ahşap ürünün birbirinden farklı kalite ve dayanıklılıkta olduğunu biliyorsunuzdur. Bu yüzden biz ahşap bir ürün alacak olan müşterilerimize genellikle hangi ağaç türünü istediğini soruyoruz. Böylece müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmuş oluyoruz. Bir diğer önerebileceğimiz şey ise metal ürünleri tercih edebilirsiniz. Metal ürünler, plastik ürünlere göre hem daha fazla uzun zaman aralığında kullanılabiliyor hem de müşterilerimiz tarafından daha çok tercih ediliyor. Maltepe 2. El eşya alım ve satım olarak yıllardır müşterilerimizin mağdur etmemek adına gece – gündüz demeden çalışıyor ve sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.